Aktualności

Konkurs plastyczno-językowy New Challenge
20.11.2013


W dniu 19.11.2013 Akademia Językowa OpenSchool podsumowała wyniki XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu plastyczno-językowego New Callenge skierowanego do uczniów szkół podstawowych. Jak co roku w godzinach przedpołudniowych mury Akademii wypełniły się laureatami Konkursu, którzy przybyli wraz z nauczycielami opiekunami po odbiór nagród, wyróżnień oraz dyplomów. Temat pracy plastycznej "Flaga Ziemi" również w tym roku spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, a przygotowane prace były na wysokim poziomie, na co zwróciło uwagę jury oceniające prace. Do Konkursu przystąpiło wiele dębickich szkół podstawowych, zarówno tych które w poprzednich edycjach uczestniczyły, ale również debiutantów. Różnorodność technik wykonania oraz inwencja twórcza to zdecydowane atuty tegorocznych dzieł młodych twórców, co słusznie zauważył dyrektor OpenSchool pan Sławomir Koźlik. Zapewnił, iż nie sposób nie pokazać wyróżnionych prac i że podziwiać je będzie można na stronie internetowej Akademii na Facebooku.
Patronat nad Konkursem objął MZO w Dębicy. Dyrektor MZO pan Ireneusz Kozak przyznał, iż obserwuje niegasnące z roku na rok zainteresowanie uczniów tego typu konkursami. To bardzo dobrze, że dzieci pomimo wielu obowiązków szkolnych znajdują czas na rozwijanie własnych talentów, a taka zdrowa rywalizacja jest doskonałym motywatorem ich pomysłów i działań, dodał Dyrektor MZO.
Organizatorzy Konkursu kierują serdeczne podziękowania do Dyrektorów szkół podstawowych w Dębicy oraz nauczycieli opiekunów, którzy otoczyli swoją opieką uczniów chętnych do wzięcia udziału w Konkursie.

Poniżej lista nagrodzonych w XI edycji.
Nagrody główne- darmowy semestr nauki w Akademii Językowej Open School- zdobyli:

Chrobak Ada
Kopacz Letycja
Puszkin Izabela
Ciepiela Barbara
Kozik Aleksandra
Sztorc Szymon
Dudtkiewicz Weronika
Kozińska Paulina
Świder Patryk
Feherpataky Maja
Parys Aleksandra
Wójcik Karolina Gawron Hanna
Pawłow Maksym
Wójcik Sara
Hadała Justyna
Popiela Oskar

Wyróżnienia otrzymali:

Kolbusz Filip
Moraniec Emilia
Wolak Amelia
Kopera Kornelia
Przywara Jakub
Zajchowska Amelia
Madura Kamila
Wiazicka Aleksandra« Wstecz